Microsoft Xbox Live darčeková karta 75 €

Využite darčekovú kartu s kreditom a nakúpte si ľubovoľné aplikácie, hry a ďalší online obsah v obchode Microsoft Store, Windows 10 a na konzolách Xbox One/360. ...
75 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Herné-kupóny.sk

Na sklade • 1 variant95 % • 812×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 299×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €95 % • 86 681×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 546×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 637×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €100 % • 699×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 47×Ďalšie informácie
Info v obchodeZdarma85 % • 391×Ďalšie informácie

Hľadáte darček pre fanúšika počítačových hier ale nie ste si celkom istí, čo by mu urobilo radosť? Venujte mu darčekovú kartu do online obchodu Microsoft Store, za ktorú si bude môcť zadovážiť akúkoľvek hru, herné doplnky, aplikácie a ďalší obsah. Po jej zakúpení obdržíte digitálny kód, ktorý možno uplatniť online. Karta platí v obchode Microsoft Store, vo Windowse a na konzole Xbox.

Výborný darček pre nadšeného hráča

Darčeková karta je ideálnym riešením, keď neviete, čím potešiť milovníka počítačových hier. Obdarovaný sa môže sám rozhodnúť, na čo ju využije. Budú to hry, aplikácie, filmy, televízne programy alebo zariadenie Surface či Xbox s príslušenstvom? Karta platí v online obchode Microsoft Store, Windows 10 a na konzole Xbox One / 360.

Platforma
Xbox
Typ predplatného
Xbox Live
Typ kupónu
s kreditom

ok.

• , zakúpené v PGS.sk

• rychle dodanie a doplnenie penazenky.
    • nic
  • , zakúpené v PGS.sk

• Veľmi dobrý produkt odporúčam ho lebo mi dosť pomohol na začiatok hier aby som v nich mal nejaké peniaze a aby som nezačínal ako úplny noob ale aby som začínal ako trocha viac pro hráč , kúpil som si z toho nejaké peniaze do fortnite a do GTA 5 a taktiež odporúčam si zakúpiť aj hru GTA 5 cez progamingshop

Platforma
Xbox
Typ predplatného
Xbox Live
Typ kupónu
s kreditom

Jednoduché využívanie karty

Darčekovú kartu uplatníte online. Patrí k nej digitálny kód, ktorý je potrebné zadať na adrese redeem.microsoft.comPeniaze z darčekovej karty sa za okamih pripíšu na váš účet Microsoft a môžete ich ihneď minúť. Uplatnený kód spätne dohľadáte v histórii svojich objednávok.
Jednoduché využívanie karty

Predplatená karta Vám umožní nabiť Vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách v Xbox Store a Microsoft Store.

Tento predplatený poukaz umožní každému vybrať a stiahnuť skvelý obsah na PC a konzoly Xbox 360, Xbox One a Xbox Series z on-line ponuky služby Xbox Store.

Vďaka predplatnej karte môžete využiť výhody... .

ok.

• , zakúpené v PGS.sk

• rychle dodanie a doplnenie penazenky.
    • nic
  • , zakúpené v PGS.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: